FORUM

Propisi, zakoni, veština gađanja, iskustva, itd...
Post Reply
zvezdan

FORUM

Post by zvezdan » Mon Nov 05, 2018 8:28 pm

Od kad sam ja na forumu čini mi se da sad radi nekako najbolje
ljudi dijele iskustva posebno iskustva sa pcp a prije svih sa fx puškama, posebno sa impaktom royalom 400 500 strimlajnom ima i hatsana jako dobrih koliko vidim, cz naravno je tu-cini mi se da svako nalazi u ovoj trenutnoj ponudi nešto šta ga interesuje i vidim po postovima da podrzavaju to što se postavi , i opuštena je atmosfera uz šalu i šerovanje postignutog,možda poneko i pretjera kao ja recimo ali volim da podijelim iskustvo što da ne, što bi skrivao ako je nešto za pokazati drugima pa možda i pomognem iskustvom
uglavnom da ne serem mnogo mislim da je forum sad top
FX Royale 500, Sightron SIII ss ,Fx no limit

kircan

Post by kircan » Mon Nov 05, 2018 10:28 pm

nema nas puno. bilo bi lepse da je jos masovnije i da se predstavi vise pusaka
Hammerli 850 4,5
Umarex SP 50 4,5
Hatsan Flashpup 5,5

skorpio

Post by skorpio » Tue Nov 06, 2018 7:40 am

Zveki ti sigurno ne preterujes , odusevljavas me postovima , samo napred brate.
Forum je zaista extra top...
Hatsan bt 65 5.5 cal. Nikko Stirling Gold Crown 4.5 - 14 x 50

Drivee

Post by Drivee » Tue Nov 06, 2018 8:15 am

Problem je prvo sto je streljastvo jako retko kod nas. Druga stvar, iziskuje puno vremena pa i novca zar ne. Ali ok, malo malo neko dodje, pita.. i ja sam skoro usao na ovaj forum. Recimo PCP je TOLIKO redak da kada ljudi vide moju pusku krste se. Toga nema jednsotavno. Na sajmu, kod grofa, pelopoz, necanona, niko nije znao nista da mi kaze oko PCP pusaka koje nude, ja sam vise znao od njih koji sam totalni pocetnik i uhvatio neke info na formu! Trazim fill station na 3 standa, gledaju me kao TELE! Na kraju, kazem liku iz pelponeza, aj vidi molim te da nadjes, po to sam dosao, imas sigurno u prodavnici, verovatno imas i ovde. On ode i posle 5 minuta daje mi fill station i pita je to to?? Strasno.

dimitrijemita

Post by dimitrijemita » Tue Nov 06, 2018 10:30 am

Drivee wrote:
Tue Nov 06, 2018 8:15 am
Problem je prvo sto je streljastvo jako retko kod nas. Druga stvar, iziskuje puno vremena pa i novca zar ne. Ali ok, malo malo neko dodje, pita.. i ja sam skoro usao na ovaj forum. Recimo PCP je TOLIKO redak da kada ljudi vide moju pusku krste se. Toga nema jednsotavno. Na sajmu, kod grofa, pelopoz, necanona, niko nije znao nista da mi kaze oko PCP pusaka koje nude, ja sam vise znao od njih koji sam totalni pocetnik i uhvatio neke info na formu! Trazim fill station na 3 standa, gledaju me kao TELE! Na kraju, kazem liku iz pelponeza, aj vidi molim te da nadjes, po to sam dosao, imas sigurno u prodavnici, verovatno imas i ovde. On ode i posle 5 minuta daje mi fill station i pita je to to?? Strasno.
Ogromno je neznanje prodavaca kod nas ... ..
CZ 455 jaguar .22lr / Hawke Sidewinder 6-24×56 SR Pro

zvezdan

Post by zvezdan » Tue Nov 06, 2018 5:19 pm

jeste , a zamislite u crnoj gori
ovdje ima ljudi koji bi rado kupili i pitaju za pcp u radnji a likovi iz radnje im kažu: šta reče!!
zato i postoji ovaj forum
pitaj i kazaće ti neko.................
i ja sam pitao i dalje pitam......................
FX Royale 500, Sightron SIII ss ,Fx no limit

Post Reply