pozdrav

Propisi, zakoni, veština gađanja, iskustva, itd...
Post Reply
zvezdan

pozdrav

Post by zvezdan » Sat May 18, 2019 9:59 pm

ovo je moj poslednji post na ovom forumu
pozzdravljam sve ljude koji vole i ulažu novac u ovaj sport u cilju otkrivanja novih moći i dometa savremenog vazdušnog oružja
posmatraću forum ali vidim da preovlađuju neka druga mišljenja pa mi više nije ni interesantno i mislim da nije prikladno da objavljujem i dajem svoje komentare.......
pozz
FX Impact X,Sightron SIIIss
https://www.youtube.com/channel/UCzwUDsrYnf76lXe87BD8jCw?view_as=subscriber

goxy

Post by goxy » Sat May 18, 2019 10:08 pm

zvezdan wrote:
Sat May 18, 2019 9:59 pm
ovo je moj poslednji post na ovom forumu
pozzdravljam sve ljude koji vole i ulažu novac u ovaj sport u cilju otkrivanja novih moći i dometa savremenog vazdušnog oružja
posmatraću forum ali vidim da preovlađuju neka druga mišljenja pa mi više nije ni interesantno i mislim da nije prikladno da objavljujem i dajem svoje komentare.......
pozz
Daj ne zajebavaj!
Piči svoju priču.Pa tvoji snimci su odlični,a uspesi prikazani na njima...
Ja nisam komentarisao tvoje snimke,jer tu nemam šta da kažem.To je par svetlosnih godina ispred mojih dostignuća.
Hajde jutro je pametnije od večeri,pa da admini obrišu ovo na tvoj zahtev.
Fx royale 400Bp 5.5,Mtc viper pro 5-30,Fx no limits
Rti Priest 6.35;5,5,Eaglevision,Swfa ss 16x,huma ldc...

sportex

Post by sportex » Sat May 18, 2019 11:26 pm

Zveki, gde je i kad je onaj koji prednjači bio u većini?
Teraj ti samo svoje - tvoji snimci, saveti i komentari su blago ovog foruma.

wooyadeen
Site Admin

Post by wooyadeen » Tue May 21, 2019 11:16 am

zvezdan wrote:
Sat May 18, 2019 9:59 pm
Pitanje je šta ti želiš uopšte. Da budeš u većini ili da ideš svojim putem i krčiš stazu drugima. Nemoj zaboraviti da su čak i mišljenja suprotna tvom, veoma slična tvojima od pre nekoliko godina. Svi mi učimo i napredujemo polako. Ti si počeo sa daleko jeftinijom opremom i tvrdio da sam ja lud i da nije normalno ulagati tolike pare u hobi. Polako, mic po mic si krenuo napred, i danas si tu gde si (na čelu kolone) i tu bodeš oči drugima. I posle svega ti se naljutiš na ljude koji misle kako si ti mislio pre nekoliko godina i odlučiš da više ne iznosiš svoje.

Djordana Bruna su spalili na lomači zato što se nije odrekao svog mišljenja. Ti si perfidno usmeren da kazniš sam sebe (sličan uspeh bi inkvizicija postigla da je uspela da nagovori Bruna da se pospe benzinom i sam spali).
Walther LG400 + BigNikko

maher85

Post by maher85 » Tue May 21, 2019 2:27 pm

Poziv za sve, da malo sujetu ostavimo sa strane. Šteta je za forum. Prvi put kada sam se prijavio ovde baš sam se bio obradovao što postoji jedna ovakva zajednica ljubitelja vazdušnog oružja. Lično smatram da je svačije mišljenje dobrodošlo i da se kvalitet foruma sastoji od što većeg broja postova, debata, predloga pa makar oni bili i manje kvalitetni. Time se pruža šansa da se i početnici uključe u rad foruma bez straha da će neko meriti svaku njihovu napisanu reč do detalja. Ovako teško da će se neko usuditi da piše.....nije poenta da imamo desetak aktivnih korisnika ili autora.

Na ovom forumu sam dosta naučio o vazdušnom oružju, optici, tehnikama gađanja, itd, i šteta je da ide u ovom pravcu jer ovde stvarno ima ljudi koji dosta dobro poznaju ovu materiju i "snagu" ne treba da troše na ovakvim stvarima :)

Neka se čuje svačije mišljenje, a korisnici neka sami vrednuju napisanu reč autora posta prema broju napisanih postova, kvalitetu, iskustvu, itd....

Naravno da moderatori služe da korisnike koji obajvljuju neprimerene sadržaje sankcionišu i tako treba da bude i ubuduće.

Morao sam ovo da napišem, i znam da nisam napisao ništa što svi već ne znamo, ali sam hteo da podsetim sve one koji su to zaboravili......
Diana Stormrider PCP - Nikko Stirling Mountm. AO4x40
Gamo Big Cat 1000-E IGT - Gamo 4 x 32 WR
Ekol Ultimate ES450
Zastava - M56 :)
Baikal MP-53M

Post Reply