Peticija

Propisi, zakoni, veština gađanja, iskustva, itd...
Post Reply
wooyadeen
Site Admin

Peticija

Post by wooyadeen » Wed Jun 12, 2019 10:29 am

Zamolio bih brata Zvekija da se javi povremeno, nedostaje nam :roll: .
Walther LG400 + BigNikko

goxy
Moderator Foruma

Post by goxy » Wed Jun 12, 2019 10:56 am

Ja sam baš juče pomislio koliko je forum zamro od kada nema Zvekija sa njegovim video sadržajem i komentarima.I kako sam to pomislio vidim da je prelistavao forum.
Tako da sam i ja potpisnik ove peticije!!!
Fx royale 400Bp 5.5,Mtc viper pro 5-30,Fx no limits
Rti Priest 6.35;5,5,Eaglevision,Swfa ss 16x,huma ldc...

zvezdan
Donator

Post by zvezdan » Wed Jun 12, 2019 5:12 pm

prvo hvala goxy a brat voja je i zaslužan što sam tu i na njegovu molbu ću biti tu da podijelim iskustva
mene malo ljudi shvata ovdje jer sam možda previše direktan ,ne ližem se i ne dajem suvišne komentare da bi nešto prozborio i pravio nazovi drugare po forumima ,osim ako nemam šta da kažem korisno
shvatam da su neki moji radovi nedostižni za 90% ljudi ovdje a iz toga proizilazi da se pomalo i ljubomore pojavljuje ali to je i normalno kod nas a iskreno i ja sam malo ljubomoran na neke klipove sa youtuba i neke likove
shvatam da nije teško biti dobar ako imaš vrhunsku opremu ali takođe nisam shvaćen i prokomentarisan sam da ponižavam ljude koji imaju slabu opremu----to nije tačno iz razloga što je do prije 4 godine dijana za mene bila vrhunsko oružje, ali sam učio i napredovao i čini mi se da je sada i impakt x sightron skoro pa prevaziđen dok ne dođu slagovi
ja samo želim da ljudi shvate da ima nešto bolje od toga što imaju pa i od moje opreme i to puno i da mi treba da idemo samo dalje i dalje sa novim tehnologijama u korak ko može da prati sa svjetskim trendovima
neki od nas mogu i pokušavaju da prate trendove , neki ne mogu ,ali ne osporavajte nas koji donekle možemo pratiti i
ne očekujte da dižemo u nebesa opremu od prije 10 20 ili 30 godina--to možda puno ljudi zanima ali ne i neke koji istražuju i idu korak dalje
takođe mislim da o ovoj tematici znam malo u odnosu na neke koji znaju mnogo ali za naše prilike dovoljno da znam o čemu pričam
znam da se kod nas teško živi i da rijetki mogu da odvoje hiljade i hiljade eura za opremu i municiju ali ima nekolicina nas koji to volimo možemo i kao što vidite podijelimo
FX Impact X,Sightron SIIIss
https://www.youtube.com/channel/UCzwUDsrYnf76lXe87BD8jCw?view_as=subscriber

wooyadeen
Site Admin

Post by wooyadeen » Wed Jun 12, 2019 6:09 pm

Idemo... napred samo, u nove pobede. I daj da gledamo nešto.
Walther LG400 + BigNikko

goxy
Moderator Foruma

Post by goxy » Wed Jun 12, 2019 6:16 pm

:lol:
Stiže nova sezona Zvezdanovih ratova :mrgreen:
Fx royale 400Bp 5.5,Mtc viper pro 5-30,Fx no limits
Rti Priest 6.35;5,5,Eaglevision,Swfa ss 16x,huma ldc...

nebeski

Post by nebeski » Thu Jun 13, 2019 10:48 am

Evo i ja da se prikljucim petciji, forum sa i bez Zvezdana definitivno nije isti.

I Raza Mujanovic je jedne prilike htela da napusti teren ali na veliku srecu svih ljubitelja kosarke to nije uradila:
Na jednoj utakmici navijači joj skandirali "RAZO TI SI MUŠKO,RAZO TI SI MUŠKO!!". Ona se iznervira i počne da plače i krene da napusti teren,a trener Begović,da je ohrabri kaže "Ma igraj,Razo,boli te kurac".
Ma pucaj Zveki, ...
FX Crown Synthetic 0.25, Hawke Sidewinder ED 10-50x56 TMX, FX no limits

Post Reply